Szukaj

Salon - jadalnia

Alto

Meble do salonu ALto to kolekcja składająca się z 12 elemntów. Cała kolekcja wraz z cenami do obejrzenia na stronie www.fortestyle.pl. Produkt dostępny na zamówienie. Gwarantujemy szybki termin realizacji. Więcej informacji na temat produktu uzyskasz pod numerem telefonu: 516-765-491. Zapraszamy!


wymiary: dostępne na stronie: www.fortestyle.pl

wybarwienie: Platan Monaco ciemny, Platan Monaco ciemny+beżowy wysoki połysk

Angelline

Wyjątkowy program dla wyjątkowych aranżacji przestrzeni. Fuzja intrygującego fioletu w wysokim połysku oraz subtelnej bieli dopełnionej nowoczesną barwą oświetlenia wyróżnia Angelline na tle innych produktów dostępnych na rynku. Doskonale prezentuje się w pokoju dziennym oraz w pokoju młodzieżowym. Dedykowany dla osób ceniących funkcjonalność i DOBRY DESIGN. Cała kolekcja wraz z cenami do obejżenia na stronie www.szynaka.pl . Produkt dostępny na zamówienie. Gwarantujemy szybki termin realizacji. Więcej informacji na temat produktu uzyskasz pod numerem telefonu: 516-765-491. Zapraszamy!


wymiary: dostępne na stronie: www.szynaka.pl

wybarwienie: korpus:biały MDF, front: fiolet wysoki połysk

Astor

Kolekcja zaprojektowana w dwóch odmiennych kolorach. Połączenie bieli i czarnego szkła to idealna propozycja dla tych, którzy preferują przejrzystość formy; orzech rdzeniowy i czarne szkło dla zwolenników stonowanej atmosfery. Cała kolekcja wraz z cenami do obejrzenia na stronie www.szynaka.pl . Produkt dostępny na zamówienie. Gwarantujemy szybki termin realizacji. Więcej informacji na temat produktu uzyskasz pod numerem telefonu: 516-765-491. Zapraszamy!.


wymiary: dostępne na stronie: www.szynaka.pl

wybarwienie: orzech rdzeniowy, biały

Bravo

Cała aranżacja wraz z ceną do obejżenia na stronie www.szynaka.pl . Produkt dostępny na zamówienie. Gwarantujemy szybki termin realizacji. Więcej informacji na temat produktu uzyskasz pod numerem telefonu: 516-765-491. Zapraszamy!.


wymiary: dostępne na stronie: www.szynaka.pl

wybarwienie: wiśnia Cardiff+ cappuccino

Cansas

Meble do salonu Cansas to kolekcja składająca się z 14 elemntów. Cała kolekcja wraz z cenami do obejrzenia na stronie www.fortestyle.pl. Produkt dostępny na zamówienie. Gwarantujemy szybki termin realizacji. Więcej informacji na temat produktu uzyskasz pod numerem telefonu: 516-765-491. Zapraszamy!.


wymiary: dostępne na stronie: www.fortestyle.pl

wybarwienie: dąb dziki

Caracas

Caracas to meble stworzone dla miłośników klasyki oraz koneserów tradycji. Bogato zdobione fronty połączone z oryginalnymi uchwytami nadają meblom wyjątkowego charakteru. Oświetlenie pozwala na dodatkowe wydobycie urody zastosowanych elem. wykończeniowych, a mnogość brył pozwala zaaranżować każde wnętrze w domu. Cała kolekcja wraz z cenami do obejżenia na stronie www.szynaka.pl. Produkt dostępny na zamówienie. Gwarantujemy szybki termin realizacji. Więcej informacji na temat produktu uzyskasz pod numerem telefonu: 516-765-491. Zapraszamy!.


wymiary: dostępne na stronie: www.szynaka.pl

wybarwienie: brzoza antyczna, biały krem, brzoza naturalna bezbarwny lakier

Clip

Subtelnie i z wdziękiem kreuje charakter wnętrza, wnosząc do codziennej rzeczywistości harmonie i porządek. Proste kształty mebli optycznie powiększające wnętrze, sprawiają, że wygląd strefy dziennej jest oszczędny, ale nie zimny. Czarne szkło na frontach i czołach szuflad dodaje meblom wyrazistości.


wymiary: dostępne na stronie: www.szynaka.pl

wybarwinie: buk rdzeniowy+szkło czarne

Clou

Kolekcja CLOU to prostota i elegancja. Kolorystyka bieli z elementami czarnego wysokiego połysku na frontach, pozwala na stworzenie przestrzeni, w której z przyjemnością ogląda się telewizję, czyta książkę i relaksuje. Dodatkowym elementem, dającym wrażenie wyjątkowej subtelności bryły są nóżki, które optycznie nadają lekkości meblom.


wymiary: dostępne na stronie: www.szynaka.pl

wybarwienie: biały+czarny połysk, orzech rdzeniowy+czarny połysk

Additional information