Szukaj

Meble biurowe

Galant

Meble biurowe Galant to kolekcja składająca się z 29 elemntów. Cała kolekcja wraz cenami do obejżenia na stronie www.fortestyle.pl. Produkt dostępny na zamówienie. Gwarantujemy szybki termin realizacji. Więcej informacji na temat produktu uzyskasz pod numerem telefonu: 516-765-491. Zapraszamy!


wymiary: dostępne na stronie www.fortestyle.pl

wybarwienie: orzech Virginia

Indigo

Meble biurowe Indigo to kolekcja składająca się z 41 elemntów. Cała kolekcja wraz z cenami do obejżenia na stronie www.fortestyle.pl. Produkt dostępny na zamówienie. Gwarantujemy szybki termin realizacji. Więcej informacji na temat produktu uzyskasz pod numerem telefonu: 516-765-491. Zapraszamy!


wymiary: dostępne na stronie: www.fortestyle.pl

wybarwienie: dąb Durance, dąb naturalny

Komody 40

Jedną z zalet systemu KOMODY 40 jest jego wszechstronność. Dzięki temu możecie urządzić zarówno bibliotekę, jak i kącik do pracy. Uwaga: System Komody 40 w kolorze CALVADOS – dostępny do wyczerpania zapasów. Zapytaj o dostępność w Salonie. Idealne do wyposażenia biura. Cała kolekcja wraz z cenami do obejżenia na stronie www.szynaka.pl . Produkt dostępny na zamówienie. Gwarantujemy szybki termin realizacji. Więcej informacji na temat produktu uzyskasz pod numerem telefonu: 516-765-491. Zapraszamy!.


wymiary: dostępne na stronie: www.szynaka.pl

wybarwienie: buk, calvados

Kwantum

Meble biurowe Kwantum to kolekcja składająca się z 15 elemntów. Cała kolekcja wraz z cenami do obejżenia na stronie www.fortestyle.pl. Produkt dostępny na zamówienie. Gwarantujemy szybki termin realizacji. Więcej informacji na temat produktu uzyskasz pod numerem telefonu: 516-765-491. Zapraszamy!


wymiary: dostępne na stronie: www.fortestyle.pl

wybarwienie: grusza koniak

Mag Euro

MAG EURO to prosty, wysoce ergonomiczny system mebli biurowych, idealny do tworzenia reprezentacyjnych, a zarazem funkcjonalnych miejsc pracy. Atutem mebla są zamki w standardowym wyposażeniu, a w kontenerach zamki centralne. Cała kolekcja wraz z cenami do obejżenia na stronie www.szynaka.pl . Produkt dostępny na zamówienie. Gwarantujemy szybki termin realizacji. Więcej informacji na temat produktu uzyskasz pod numerem telefonu: 516-765-491. Zapraszamy! Uwaga: System MAG EURO w kolorze CALVADOS – dostępny do wyczerpania zapasów. Zapytaj o dostępność w Salonie.


wymiary: dostępne na stronie: www.szynaka.pl

wybarwienie: calvados, orzech

Meris

Kolekcja stworzona w dwóch klimatycznych kolorach: wiśnia malaga dla tych, którzy pragną tchnąć we wnętrze elegancję i szyk; akacja królewska dla tych, którzy wolą ciepłą, kameralną atmosferę. Rozbudowany program (33 elementy) nie pozwala wyczerpać pomysłu na aranżację jadalni, sypialni, pokoju dziennego, gabinetu czy pokoju młodzieżowego. Ciekawym rozwiązaniem wykorzystanym przy wykończeniu łóżka oraz stołu jest frezowanie profilowe. Idealne do wyposażenia biura. Cała kolekcja wraz z cenami do obejżenia na stronie www.szynaka.pl . Produkt dostępny na zamówienie. Gwarantujemy szybki termin realizacji. Więcej informacji na temat produktu uzyskasz pod numerem telefonu: 516-765-491. Zapraszamy!


wymiary: dostepne na stronie: www.szynaka.pl

wybarwienie: wiśnia malaga, akacja królewska

Monsun

Meble biurowe Monsun to kolekcja składająca się z 30 elemntów. Cała kolekcja wraz z cenami do obejżenia na stronie www.fortestyle.pl. Produkt dostępny na zamówienie. Gwarantujemy szybki termin realizacji. Więcej informacji na temat produktu uzyskasz pod numerem telefonu: 516-765-491. Zapraszamy!


wymiary: dostępne na stronie: www.fortestyle.pl

wybarwienie: dąb Casanova

Ombra

Meble biurowe Ombra to kolekcja składająca się z 20 elemntów. Cała kolekcja wraz z cenami do obejżenia na stronie www.fortestyle.pl. Produkt dostępny na zamówienie. Gwarantujemy szybki termin realizacji. Więcej informacji na temat produktu uzyskasz pod numerem telefonu: 516-765-491. Zapraszamy!


wymiary: dostępne na stronie: www.fortestyle.pl

wybarwienie: dąb Denver, jesion Coimbra

Additional information